KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13988005
nr 1398 8005
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 44/65, daterad -83. Oramat löst blad, mm 88x60 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
måndag 24 maj 2021
kl 19:43:45
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner